Lee Meow

CZ: Lee Meow poprvé učaroval DJing v roce 2002, tedy v době, kdy byla česká elektronická hudební scéna v rozkvětu. Její první volbou bylo techno, kterému rychle propadla a kromě hraní se od roku 2007 podílela také na pořádání akcí v Brně a okolí. Zlom pro ni přišel v roce 2013, kdy definitivně přesedlala z techna na drum & bass. Ten se stal její novou hudební vášní. Po letech hraní a vystupování ve všech větších klubech napříč Českou republikou se v roce 2019 stala hrdou členkou bookingu a rodiny Let It Roll.

“Drum & bass miluji jako celek. Není pro mě subžánr, který bych si nezahrála. To se odráží i v mých setech, ve kterých většinou uslyšíte tak nějak od všeho něco – od liquidu a deepu až po mainstream a neurofunk.”

Během své pouti drum & bassovou scénou potkala také svého velkého životního parťáka Fallen Gemini, se kterým od roku 2017 tvořila duo Far Horizon. I po skončení tohoto projektu v roce 2021 si spolu čas od času rádi zahrají.EN:
 Lee Meow got enchanted by DJing back in 2002, so just about right on time when the local electronic music scene was flourishing. Her first choice was techno, to which she became quickly dedicated and from 2007 she also started participating in promoting techno events in Brno and its surroundings. In 2013 she had a change of heart as Drum & Bass has become her new passion. After years of playing out and performing at the largest venues across the Czech Republic, she became a proud member of the booking and the whole Let It Roll family.

„I love Drum & Bass in its entirety, for me, there’s not a subgenre I wouldn’t play out. This is being reflected in my sets as you can hear me draw for pretty much a bit of everything – from Liquid and Deep to Mainstream and Neurofunk.“

During her Drum & Bass journey she also met her partner in life & crime, Fallen Gemini. They formed a duo Far Horizon in 2017. Even after splitting up in 2021, you can still see them perform together from time to time and enjoying it.Dfbaf2db34f120e01269c2e7176a3a32 1920 1080