One Way

Dvoučlenný polský projekt One Way. Stojí za ním půvabná DJ Sensimilia, a ještě půvabnější DJ Doc.da.name, kteří jedním směrem kráčí už několik let. A to nejen za mixážním pultem, ale i ve společném manželském životě! Eliza a Vojta jsou dva nespoutaný živly, z kterých během hraní srší obrovská dávka energie a jen gramce a desky jim k jejímu uvolnění zdaleka nestačí.

Ruce a nohy lítají neustále vzduchem, s úsměvem od ucha k uchu udržují kontakt se svým publikem a rádi se vám vždycky podepíšou na pupík. Možná by si až jeden řekl, že by to mohlo být na škodu hudební stránce věci.

U této dvojice to však je právě naopak. Vojta hraje už od roku 1999, Eliza od roku 2005. Oba dva jsou tedy velmi zkušenými djs, kteří dobře znají své role a perfektně se doplňují. Výsledkem jsou pak mixy, které nechávají jen stěží někoho v klidu sedět!

Oba dva byli ovlivněni především temnější stranou drum&bassu a pořádná hutná basa je pro ně grunt. Kromě klasických tech-stepových pecek se v jejich setech objevují i dřívější vlivy old skool junglu a ragga vibez, což je činí velmi zábavnými.

 

English:
They are rockin‘ together on the parties (as a collective) and in private life (as a marriage). Doc.da.name has been djing around Poland since 1999, Sensimilia joined him few years later.
Their sets are always full of energy and fire. If you love powerful heavily chopped beats with fat, deep basses you can count on them! Big fans of both, amen breaks and tech-step rhythm.

Influenced by the dark side of drum and bass, old school jungle soundz and ragga vibez. Dope on rave / happy hardcore and early 90’s jump-up tunes.