Thiew

Thiew je zakladatelem projektu Break Art, pod stejnojmeným názvem začína pořádat od roku 2004 v Moravském měste Valašské Meziřičí své první dnb party. Po několika letech se tento projekt dostáva do podvědomí fanouškům dnb po celé ČR. Díky tomuto úspěchu se Break Art crew rozrůstá o další členy a navazuje spolupráci s úznávanými jmény na domácí scéně. V roce 2007 se Thiew stěhuje do Prahy, kde navázuje nové kontakty. Jeho aktivity se z části přesouvají do Pražského klubu Cross, kde dodnes pořáda velice úspěšné party s hvězdami z celého světa pod názvem Break Art Extra.

V dalších letech je jeho spojení s festivalem Let It Roll stále užší a od roku 2012 se stává členem Let It Roll bookingu.V roce 2013 slaví velký úspěch jako hlavní promotér párty Let It Roll On Tour a na úspěch navazuje i další ročník 2014, který navštívilo více než 2000 dnb fans i z okolních států.

V současné době se stále věnuje svému projektu Break Art a působí jako booking manager pro ČR a SK ve společnosti Beat Promotion, která je hlavním pořadatelem festivalu Let It Roll. Za své největší úspěchy považuje opakované hraní na největší dnb festivalu v Evropě a letošní 3.místo v DnB CZ Awards v kategorii Crew roku 2014.

 

Thiew