Upfockerz

Upfockerz, trio ve složení Azawakk, Mazzon a Brejchus Pavián vzniklo na jaře roku 2016. Dva DJ’s a MC z  různých koutů republiky (Chomutov, Havířov a Plzeň) se poznali jako členové letité crew jump-up.cz. Tito tři charismatičtí vousáči si sedli nejen po lidské, ale i po hudební stránce a netrvalo dlouho a byl na světě tento nový energický jumpupový projekt, postavený na českých vokálech. Za krátkou dobu působení pod jednou značkou toho pánové stihli už opravdu dost. K těm nejvýznamnějším událostem určitě patří opening set na Factory stage Let It Roll Summer 2017, Imagination festival, Prague DNB Weekender a Exploration festival.

Upfockerz se jako promotéři podílí na halovém šílenství Drop That a také stojí za pravidelnou klubovkou Duck Out! ve Stormu.

Na pódiích supportovali interprety jako jsou Sasasas, Guv, Aphrodite, Majistrate, Annix, Logan D, Foreign Beggars, TC, Original Sin, Macky Gee, Hedex, Hizzleguy, Turno, Funtcase, Cookie Monsta, Eksman, Funsta, Harry Shotta, ale třeba i Die Antwoord a samozřejmě mnoho dalších úžasných a skvělých lidí, dj’s, muzikantů, zpěváků a přátel.

 

Upfockerz Lir Booking