Volume Plus

Matouš aka Dj Volume Plus má k drumandbassu blízko už pěkně dlouho. Několik let si nenechává ujít jedinou zlomenou párty, kde zpravidla propaří celou noc. Postupem času přerostlo toto nadšení v myšlenku začít hrát a tak si v roce 2009 kupuje gramce, mix a několik desek. Hraní ho opravdu pohltí a trénováním tráví téměř všechen volný čas.

V květnu 2010 zakládá Drumbassterds crew a začíná pravidelně hrát. V tréninku nepolevuje, bag se stále naplňuje novými vinyly, přidává třetí gramofon a s tím přicházejí jak rychlejší mixy, tak i nabídky hrát ve vyhlášených pražských klubech jako jsou Storm (bývalý Matrix) a Cross.

V únoru 2012 dělá další krok a se svou crew začíná pořádat pravidelnou klubovou noc DrumBox, v pražském klubu Matrix. O rok později se mu plní sen, tím že si poprvé zahrál na největší české dnb akci Let it Roll. Časem mění tři gramofony za čtyři cd-playery a díky tomu se jeho mixy opět posouvají o krok dál. K pořádání akce DrumBox přidává ještě akci Double Trouble, která se pravidelně koná v pražském klubu Cross.

V roce 2015 přichází Let it Roll s nábídkou přidat se k jejich bookingu a tu nadšeně příjmá a stává se tak jak Drumbassterds, tak i Let it Roll djem. Následující rok otevírá BassterdStudio, spouští eshop a začínají chodit zahraniční bookingy, díky kterým hrál v zemích jako: Anglie, Holandsko, Itálie, Německo, Španělsko, Belgie a mnoho dalších.

Za 10 let djingu si zahrál na většině tuzemských festivalů a na mejdanech supportoval zahraniční jména jako jsou: Sub Focus (UK), A.M.C (UK), Sigma (UK), Tantrum Desire (UK), Dimension (UK), Teddy Killerz (RU), Levela (UK), Kg (UK), B-Complex (SK) a mnoho dalších…

Jeho sety vynikají především častými double dropy, dlouhými mixy a prokládáním pomocí třetího a čtvrtého kanálu, takže tracky se jen sypou! Můžete se vždy těšit na kreativní set, plný bass, vokálů a melodií, podaných takovým způsobem, že nebude nikdy chtít, aby přestal hrát.

Volume Plus 03