Ripple představují své poslední EP Bassline Resurrect

RIPPLE představují své poslední EP BASSLINE RESURRECT, jakožto následující dílo po jejich FALLING SKY EP, jenž vyšlo jen pár letních měsíců zpět. Pánové nelenili a dali svému jménu poměrně rychle rostoucí tempo, díky čemuž BASSLINE RESURRECT pokračuje v „tomto stylu“ s párem sólo tracků a párem kolaborací RIPPLE spolu s českým drum and bassovým projektem FURIOUS FREAKS

RIPPLE otevírají své EP s titulem „Bassline Resurrect“, což představuje v hlavní roli ostrý vokál MC KENNA v kombinaci s rychlým perkusním rytmem, který stoupá až dechberoucím tempem. „Spirit“ a jeho skandující volání přichází jako první z EP v podobě jedné ze dvou kolaborací, na nichž se podíleli RIPPLE & FURIOUS FREAKS, což v tomto případě vyjadřuje sloučený soubor rozptýlených atmosfér s ostrým náporem nárazu. „Hi!“ pak následuje jako druhý sólo track RIPPLE, je specifický pokřiveným vokálem, který přeskakuje mezi perkusními dopady s hyperaktivní obratností. EP uzavírá druhá kolaborace mezi RIPPLE & FURIOUS FREAKS s názvem „Time“, což přináší bouřlivou basovou linii, která uspokojivě nahradí jemnost partnera z EP – SPIRIT. 

S BASSLINE RESSURECT RIPPLE zobrazují svůj zvukový charakter ve čtyřech stopách, které čerpají z jejich širokého spektra vlivů. Výsledkem je EP, které představuje plný rozsah zvuků obou projektů ve stručné a jednotné práci.

 


 

K zakoupení na GOOGLE PLAY

Celé EP Bassline Resurrect k poslechu na Spotify