RIPPLE představují své poslední EP BASSLINE RESURRECT, jakožto následující dílo po jejich FALLING SKY EP, jenž vyšlo jen pár letních měsíců zpět. Pánové nelenili a dali svému jménu poměrně rychle rostoucí tempo, díky čemuž BASSLINE RESURRECT pokračuje v “tomto stylu” s párem sólo tracků a párem kolaborací RIPPLE spolu s českým drum and bassovým projektem FURIOUS FREAKS

RIPPLE otevírají své EP s titulem “Bassline Resurrect”, což představuje v hlavní roli ostrý vokál MC KENNA v kombinaci s rychlým perkusním rytmem, který stoupá až dechberoucím tempem. “Spirit” a jeho skandující volání přichází jako první z EP v podobě jedné ze dvou kolaborací, na nichž se podíleli RIPPLE & FURIOUS FREAKS, což v tomto případě vyjadřuje sloučený soubor rozptýlených atmosfér s ostrým náporem nárazu. “Hi!” pak následuje jako druhý sólo track RIPPLE, je specifický pokřiveným vokálem, který přeskakuje mezi perkusními dopady s hyperaktivní obratností. EP uzavírá druhá kolaborace mezi RIPPLE & FURIOUS FREAKS s názvem “Time”, což přináší bouřlivou basovou linii, která uspokojivě nahradí jemnost partnera z EP – SPIRIT. 

S BASSLINE RESSURECT RIPPLE zobrazují svůj zvukový charakter ve čtyřech stopách, které čerpají z jejich širokého spektra vlivů. Výsledkem je EP, které představuje plný rozsah zvuků obou projektů ve stručné a jednotné práci.

 


 

K zakoupení na GOOGLE PLAY

Celé EP Bassline Resurrect k poslechu na Spotify