Ripple vydávají své druhé EP Falling Sky

Je to tady! Producentské duo RIPPLE slaví představení svého nově vydaného FALLING SKY EP, což je jejich vůbec první selfreleased EP. FALLING SKY představuje jakýsi úvodní odkaz tohoto producentského projektu, zaměřený na všestranný přístup k drum and bassu, což oba členové PMDR & RIPPLE vzájemně sdílí.

Titulní track alba nese název „Falling Sky”. Verbální představení tohoto EP si vzal na starost Lifesize MC, jehož vokál to spolu s elektricky pulzující cyklickou basou zvládl bravůrně. “Violet” je obohacený o spolupráci s NO CURE, kteří spolu s RIPPLE vytvořili track plný harmonických vibrací jasných harmonických akordů a jemně kupící se saxofónovou melodií. Druhý track s NO CURE“Be Like” má na rozdíl od svého předchůdce jinak postavenou atmosféru, a to především díky hnaným pohybovým bicím spolu s melancholickým klavírem a melodickým vokálem. EP uzavírá track “Lose”, který nese svou elektrozující melodii skrz krajinu klidných uspokojujících atmosfér právě díky syntéze zvuku, jenž je natolik zřetelná, až snad vznešená.

FALLING SKY EP znázorňuje silnou úvodní definici jejich originálního zvuku napříč všemi 4 tracky, přičemž hlavní roli nese zaměření na taktní eleganci a hravost zvuku jako takového.

Release date: 3. července 2019

 


 

Track „Falling Sky“ si můžete poslechnout na Soundcloudu!